Toprakana Çocuk Evi

Kreşimiz; iki derslik, iki yatak odası, mutfak ve lavabodan oluşmaktadır. Ayrıca Müdürlüğümüzün bahçesinde çocukların oyun oynayacakları çocuk parkı bulunmaktadır. Kreşimizde yirmidört ayını tamamlamış, tuvalet eğitimini almış çocuklar ile Anaokulu çağına gelmemiş çocukların kayıtları yapılmaktadır. Toplam on altı çocuğa eğitim verilmektedir. Eğitimlerimizde Milli Eğitim Bakanlığı Kreş programları uygulanmaktadır.

Kreş ve Gündüz Bakımevi Kayıtları

İl Müdürlüğümüzün 2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılı için Kreş ve Gündüz Bakımevine kayıt yaptırmak isteyen personelin 01.06.2018 tarihi itibariyle 24 ayını tamamlamış, tuvalet eğitimini almış çocuklar ile 30.09.2018 tarihi itibariyle Anaokulu çağına gelmemiş çocuklar kayıt olabilecektir.
 
Çocuğunu ilk defa, Gündüz Bakımevine kayıt ettirmek isteyen personelin 18.06.2018 tarihinden itibaren 23.07.2018 tarihi mesai saati bitimine kadar “ http://bursa.tarim.gov.tr. ” web sayfasından temin edilecek dilekçe ve ekleri ile birlikte başvuruda bulunması gerekmektedir. Temmuz’un son haftası değerlendirmeler yapılacaktır.

Başvuru Dilekçesi ve Formları  için tıklayınız.

Kayıt için İstenen Evraklar

  1. Başvuru formu
  2. Nüfus cüzdanı fotokopisi(çocuğun, annenin ve babanın)
  3. Aşı kartı
  4. 6 adet fotoğraf


''